Mala usamljena zvijezda

Priče koje su nas oduševljavale već od djetinjstva nisu služile samo da nas zabave. Bile su nam putokazi koji su nam omogućili da sebe spoznamo. Objavljivale su nam načine bivanja, ponašanja i susretanja sa životom. Očaravale su naše zamjećivanje stvarnosti, pridonosile tumačenju iskustava i utjecale na naše vladanje i, prema tome, na naše usmjeravanje, na naše poimanje vrijednosti.

V. Velički: Pričanje priča – stvaranje priča

V. Velički: Pričanje priča- stvaranje priča

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogeri kao ovaj: