Enciklopedija kućnih čudovišta

Boravkom u kući, vjerujem da ste se vrlo dobro upoznali s kućnim čudovištima. Kako bi proširili znanja o njima i olakšali si suživot, predstavljam vam priručnik

UVOD

Nakon što pozorno poslušajte detaljne opise čudovišta, slijedi jedan važan zadatak!


Zajedno ćemo napraviti Enciklopediju kućnih čudovišta


Što mi je potrebno?

  • mašta
  • volja
  • malo vremena

Što trebam napraviti?

Kako se igrati?

  • nakon odslušanih opisa i pronalaska vašeg kućnog čudovišta, čudovište je potrebno fotografirati i/ili nacrtati
  • dati mu ime i prezime
  • opisati čudovište

Kako bi ovo istraživanje bilo relevantno, potrebno nam je što više podataka o čudovištima. Ako želite doprinjeti znanosti i predstaviti vaše kućno čudovište, pošaljite svoj crtež ili fotografiju, ime i opis čudovišta na iva@vrticdoma.com .

Enciklopedija će biti objavljena na ovoj web stranici.


Stanislav Marijanović: Kućna čudovišta

Već dugo vremena postoji potreba za proširenjam našeg znanja o kućnim čudovištima, ali ih, još uvijek, teško prepoznajemo. Stoga je čudno da je više toga napisano o prehrani žaba i o zebrinim prugama, nego o tim važnim bićima koja s nama žive i u stopu nas prate. (S. Marijanović)

%d blogeri kao ovaj: